Tofaş Türk Otomobil Fabrikası
Üye Sicil No Üye T.C. Kimlik No
 
Ana Sayfa » Tüm Yorumlar » Fikret Albayraklı
 
Fikret Albayraklı
Tüm arkadaşlarıma hayırlı günler ve sağlıklar dilerim,

Tofaş Emeklileri (mezunları) Derneği kuruluşunu büyük bir sevinç ve coşkuyla kutladık. Tanışma gecemizde CEO' muzla birlikte; tüm yönetim kadrosu bizlere şeref verdiler. Çok teşekkürler.

 

Yıllardır bir kaç arkadaşımızla bu gibi bir oluşumu nasıl yaratırız diye düşünmekteydik. Bunların başında Sevgili Özcan Çakmak gelir. Sabri Yavuz ve birkaç arkadaş daha bu fikirler içindeyken; bir de baktık ki TOFAŞ'ımız bunu gerçekleştirmiş.

 

Ne kadar mutlu olduğumu(kendi adıma) tarif edemem. TOFAŞ'ımız Türkiye'deki en kurumsal ve en büyük şirketlerin başında olduğunu ispatlamış oldu kamuoyuna. Emeklilerini bir aile ferdi sayarak kanatları altına alması ne kadar asil bir davranıştır değil mi?

 

Ben ve benim gibi düşündüklerinden emin olduğum tüm arkadaşlarım adına Şirketimize, bu konuda tüm varlığını ortaya koyarak bu hayalimizi gerçekleştiren Sayın CEO'muz Kamil Başaran'a, İ.K. Direktörümüz Sayın Burhan Çakır'a ve tüm yöneticilerimize, emeği geçen arkadaşlarımıza çok ama çok teşekkürler eder; Kurumumuz TOFAŞ'ımıza ve onun değerli varlıkları olan tüm arkadaşlarımıza sağlık, mutluluk ve hayırlı işler diliyorum.

 

Selam, Saygı ve Sevgilerimle...

Fikret ALBAYRAKLI

 

 

Copyright © 2013 TOFAŞ Emekliler Kulübü Derneği

Adres: Yeni Yalova Yolu Cad. No:574 Osmangazi / Bursa / TÜRKİYE
E-Posta: tofasemekli@tofas.com.tr

Telefon & Faks

Tel: +90 224 261 03 50

Faks: +90 224 261 13 50

Sosyal Medya
Powered by satgem